TABİPLER ODASINDAN KINAMA…

3 ay önce
1.103 kez görüntülendi

TABİPLER ODASINDAN KINAMA…
Reklam

Giresun Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erhan Teker, “Türk Tabipleri Birliğinin ülkemizin sınır güvenliği konusunda yürüttüğü haklı mücadeleyi halk sağlığı konusu üzerinden savaş olarak nitelendirmesi ve bu yönüyle terör örgütlerini destekler basın açıklamasını şiddetle kınıyor ve reddediyoruz” dedi.

Teker, yaptığı açıklamada bağlı bulundukları Türk Tabipler Birliği’nin Afrin operasyonuyla ilgili yaptığı açıklamaya tepki gösterdi, operasyona destek verdi. Teker, şu açıklamayı yaptı:

“Son günlerde bağlı olduğumuz Türk Tabipleri Birliğinin ülkemizin sınır güvenliği konusunda yürüttüğü haklı mücadeleyi halk sağlığı konusu üzerinden savaş olarak nitelendirmesi ve bu yönüyle terör örgütlerini destekler basın açıklamasını şiddetle kınıyor ve reddediyoruz Giresun Tabip Odasına bağlı hekimler Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Mevzubahis vatansa gerisi teferruattır’ sözünün bilincinde ve Tıbbiyeli Hikmet ruhuna sahip olup emperyalizmin oyuncağı olan terör örgütlerine karşı yapılan bu haklı müdahalenin destekçisidir.”

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık