ŞANSSIZLIĞIMIZI YENECEĞİZ….

1 ay önce
380 kez görüntülendi

ŞANSSIZLIĞIMIZI YENECEĞİZ….
Reklam

Akın Çorap Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, yeşil beyazlı camiada yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.

Bozbağ, dün tesislerde düzenlediği basın toplantısında, “İstanbulspor maçında hiç beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Öncelikle şunu belirteyim benim ve arkadaşlarımın herkesin görüşüne fikrine saygısı var. Herkesin de bir kulüp yönetme şekli var. Biz altı sene önce bu kulübü yönetmeye talip olduğumuzda kafamızda bir planla buraya geldik. Ben bu kulübü kayyumdan iki defa aday çıkmamış şekilde aldım. İnsanlar artık özellikle belirli bir kesim bazı şeylerden mutlu olmuyorlar. Bazı şeyleri farklı görmek istiyorlar.

Bugün Giresunspor ikinci yarıya başladı. Sahasında pozisyon yokken 3 tane doksan artıda gol yedi. Bolu, Fener, İstanbul maçlarında oldu bütün bunlar. Bir insan art niyet düşünüyorsa benim söyleyecek çok fazla sözüm yok. İstanbulspor’un korneri yok, doksanda kaleci degaj atıyor, top yerden sekiyor bu pozisyon gol oluyor. Giresunspor ise doksan dakika tek kale oynuyor ancak top bir türlü kale çizgisini geçmiyor. Giresunspor iyi bir takım, iyi futbol oynuyor. Evet, anormal şanssızlıklarımız var kabul ediyorum ama bu çocuklar kötü oynamıyor. Bazılarının hayalinde göremeyecekleri insanları biz Giresunspor’a getirdik. Tutar tutmaz bunlar ayrı şeyler. Bende bu memlekette yaşayacağım hep birlikte tutup tutmayacağını göreceğiz” dedi.

GİRESUNSPOR’U YENEN BAYRAM YAPIYOR

Bozbağ, “Sadece bu memleketin takımını yerden yere vurmak için her yenilgide ortaya çıkanlar var. Benim adım Mustafa Bozbağ, benim arkadaşlarımın hepsi bu memleketin esnafı. Biz bu takımı kimseye soydurmadık, çaldırmadık, hayal peşinde koşmadık. Görev süremiz bitene kadarda koşmayacağız. Vedat Muriqi’yi alamamışım. 750 bin Euro Vedat’ın maliyeti. 7 oyuncu gönderdik, 7-8 oyuncu aldık. Bunların bütçesi bellidir. Bunları görmek isteyenler sene sonu kongreye gelip görebilirler. Bunu hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza değil, Giresunspor’u eski kaos günlerine döndürmeye çalışanlara söylüyorum. Ben ‘Şampiyonluğa oynatacağım’ dedim, ‘Yapamazsam kongre kararı alırım’ dedim. Daha ne diyeyim. Bu Giresunspor sahipsiz değil. Mali açıdan düzeltmişiz, alt yapı açısından düzeltmişiz, yeni stat yapılıyor, UEFA Lisansı’na sahibiz, takım ilk 5’te, Giresunspor’u yenen bayram yapıyor. Giresunspor artık bu konuma geldi. Ben her galibiyetten sonra kahraman olmak istemiyorum. O sosyal medyada hakaret edenlere de buradan sesleniyorum. Bundan sonra gerekli yerlere gerekli müracaatları yapacağız. Çünkü işin dozu kaçmaya başladı” dedi.

BU TOPLAR GİRECEK MERAK ETMEYİN

Bozbağ, “Kim ne derse desin bu takım şampiyonluğa oynamaya devam edecek. Bu toplar girecek merak etmeyin. Görüyorum bazı sosyal medya hesaplarında parmağın ölçüsü yok. Giresunspor hiçbir zaman eski günlerine dönmeyecek. Bunun sözünü veriyorum camiaya. Biz yılmadan, usanmadan, bıkmadan her şeye rağmen bu takımın kırk yıllık özlemini dindirmek için savaşa devam edeceğiz.

SAYIN BAKANIMIA SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUM

Çotanakların Başkanı Mustafa Bozbağ, Giresunspor’un en büyük destekçisi Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’ye bir kez daha teşekkür ederek,  “Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Hep Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum farkındaysanız. Maçlarda protokol tribününü sizde görüyorsunuz. Giresun’un en büyük marka değerinin arkasında karşılıksız durduğu için Sayın Bakanımıza yine teşekkür ediyorum. Hiçbir zaman bu kulüpte siyaset yapmadı, onun içinde teşekkür ediyorum. Tek hesabı kırk yıllık özlemi bitirmek olduğu için teşekkür ediyorum. Her zaman maddi ve manevi yanımızda olduğu için Sayın Bakanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın verdiği desteklerle bizde gereğini yapmaya çalışıyoruz yönetim olarak. Yapamazsak neşteri kendimize döndürmeyi biliriz. Kimse merak etmesin. Bizim bu kulübe verdiğimiz emek çoluk çocuğumuza verdiğimiz emekten fazla. Biz bu kulüp kapanırken de buradaydık, gene buradayız” dedi.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık