İYİ PARTİ HER YERDE…

3 hafta önce
370 kez görüntülendi

İYİ PARTİ HER YERDE…
Reklam

İYİ Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor. 11 Şubat tarihinde yapılan Merkez İlçe kongresinde güven tazeleyen Abdulkadir Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, bugün de Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Öz Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret ederek, ülkenin ve ilimizin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundular. Her iki ziyaret de oldukça sıcak ve samimi bir ortam içinde geçti.

Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ali Kara, ilimizin mevcut sorunlarının tarihsel süreç içinde gelişimi ve çözüm yolları hakkındaki görüşlerini açıkladı. Başkan Kara konuşmasında “Hep beraber ilimizin mevcut sorunları ve çözüm yolları konusunda görüşler ortaya koyabilmeli ve bunu siyaset üstü bir şekilde devam ettirebilmeliyiz. Bunu etrafımızdaki komşu vilayetler yaptı ama biz yapamadık.” dedi. İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Eroğlu’da konuşmasında “İlimizin iyiliğini ön planda tutan yapıcı bir politika yapmak istiyoruz. Bunun içinde toplumun her kesiminin görüşlerini alacağız ve gerginlikten uzak, yapıcı ve çözüm odaklı bir politika izleyeceğiz.” dedi. Ziyaret esnasında Giresun Güney çevre Yolu’nun durumu, Eğribel Tüneli, Atatürk Stadı arazisinin durumu, Giresun Limanı, şehir ana girişindeki giderek artmakta olan trafik yoğunluğu gibi konular hakkında karşılıklı görüşler dile getirildi.

Görüşmede yıkılacak olan Giresun Atatürk Stadı arazisini TOKİ’ye devredilmiş olduğu gündeme geldi. Başkan Eroğlu konuşmasında “Bu arazinin TOKİ’ye devredilmiş olması illaki inşaat yapılacağı anlamına gelmemeli. TOKİ burayı bir Kent Ormanı kurulması amacıyla Giresun’a hediye edebilir.” diyerek bu konuda çalışmalar yapılması önerisinde bulundu.

Başkan Kara ve Başkan Eroğlu Giresun Güney Çevre Yolunun Giresun için önemi konusunda görüş birliğinde olduklarını ifade ettiler. Başkan Ali Kara “Mevcut şehir girişi ile beraber Giresun Limanı’nın verimli çalışması imkansız. Limanın aktif olarak çalışmaya başlamasıyla birlikte günde yüzlerce kamyon giriş çıkış yapacaktır ve bu karayolu ve şehir girişi böyle bir yoğunluğu kaldıramaz.” diyerek görüş bildirdi.

Abdulkadir Eroğlu başkanlığındaki İYİ Parti Giresun Merkez İlçe yönetim kurulunun bu günkü ikinci durağı Öz Giresun Esnaf ve sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifleri Birliği oldu. Birlik Başkanı Ercan Ayhan ve İyi Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Eroğlu ilimizin ve esnafımızın sorunları hakkında karşılıklı olarak görüşlerini paylaştılar.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık