BOZBAĞ: DAHA İYİ OLACAĞIZ…

3 hafta önce
691 kez görüntülendi

BOZBAĞ: DAHA İYİ OLACAĞIZ…
Reklam

Akın Çorap Giresunspor’un Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Biz insanız futbol da yanlışta yapılı doğruda yapılı ama biz sportif yaşadığımız 7 maç dışında bir yanlış yapmadık onun için herkesin gönlü rahat olsun. İnşallah en kısa zamanda bu olumsuzluktan takım çıkacaktır” dedi.

Bozbağ, “Kabus niteliğinde maçlar oynuyoruz. Hiç hesabımızda olmayan puan kayıpları üst süte ve farklı bir türbülansa girdik. Sonuçta bu türbülanstan çıkmaya çalışıyoruz bunu da inşallah Antep maçıyla başarırız. Yukarı hedefi için kurulmuş bir kadro var ama ikinci yarı başladığı andan itibaren istediğimiz sonuçları alamamakla beraber kötü bir gidişatımız var. İnşallah bu kötü gidişatı iyiye çevirmek için hep beraber uğraşacağız. Metin hocayla tekrar anlaştık. Takımı tanıması, bizleri sevmesi gerçekten bizlerin kötü gününde bizlerle beraber olması hiç düşünmeden teklifi kabul etmesi bizim ne kadar aramızda ki duygusal bağın kuvvetli olduğunu gösteriyor. Zaten kendisi de bırakırken şunu söylemişti, ‘Belki benden dolayı olmuyor’ demişti ama gelen noktada bunun çok da öyle olmadığı hep beraber görüyoruz” dedi.

“Değişik bir 20 gün geçirdim yaşamımda.” Diyen Bozbağ, “Yönetim kurulu arkadaşlarımızla bu bir sınavımız diye düşünüyorum. 20 gün önce yaşadığımız şeyler daha değişik ama dostumuzu düşmanımız daha net gördük. Biz insanız futbol da yanlışta yapılı doğruda yapılı ama biz sportif yaşadığımız 7 maç dışında bir yanlış yapmadık onun için herkesin gönlü rahat olsun. İnşallah en kısa zamanda bu olumsuzluktan takım çıkacaktır” diye konuştu.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık