BELEDİYE DAVA LİSTESİNDE….

1 hafta önce
400 kez görüntülendi

BELEDİYE DAVA LİSTESİNDE….
Reklam

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Giresun Belediye Meclisi Mart ayı birinci toplantısında AK Parti Grubu olarak, Belediye Meclis Başkanlığı’na verdikleri soru önergesinde, yanlış imar durumu uygulatmak veya benzer sebeplerden dolayı Ordu İdare Mahkemesine Giresun Belediyesi aleyhine açılan davaların neler olduğunu sorduklarını belirtti.

Başkan Yılmaz, soru önergesinde Belediye Meclis Başkanlığı’na AK Parti grubu olarak, ‘’Giresun Belediyesi Aleyhine; ’Nazım ve uygulama imar planı değişikliğinde Şehircilik ilkelerine, planlama esasları ve teknikleri ile Kamu yararı ve mevzuata uyarlık bulunmadığı, Yanlış imar durumu ve uygulatmak veya benzer sebeplerden dolayı; Ordu idare mahkemesine açılan davalar hangileridir. Nelerdir? Benzer yanlış imar tadilatı ve uygulamalarından dolayı belediyemiz tazminat ödemeye mahkum mu oluyor?‘’ sorusunu yönelttiklerini kaydetti.

Belediye Meclisi Şubat ayı toplantısında verdikleri soru önergesine cevap verilmediğini de hatırlatan Başkan Yılmaz, 12 Mart Pazartesi günü yapılacak olan Belediye Meclisi Mart ayı ikinci toplantısında Meclis Başkanlığı’na sunulan soru önergesine cevap beklediklerini ve tüm Giresunlular adına konunun takipçisi olacaklarını sözlerine ekledi.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık