FARKLI BİR LİĞ…

1 hafta önce
96 kez görüntülendi

FARKLI BİR LİĞ…
Reklam

Yeşil Beyazlılar’ın Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Spor Toto 1. Lig’in zorluk derecesine dikkat çekti. Bozbağ, “1. Lig’de 2 galibiyet alan üst sıraya oynuyor, 2 mağlup olan düşmemeye oynuyor” dedi ve ekledi.Akın Çorap Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, NTV Radyo’ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bozbağ, yaptığı açıklamada, gelinen süreci değerlendirerek, “Ben hoca değiştirmedim. Metin Diyadin kendi istifa etti. Sonra hoca farklı bir hoca getirdik. 19 yıldır kulüp yönetiyorum hiç kimseyle sorunlu ayrılmadım. Adanaspor’un kadrosu Süper Lig’den düşen kadronun aynısı 1. Lig’de farklı şeyler yaşıyorlar. Spor Toto 1.Lig’de 2 galibiyet alan üst sıraya oynuyor, 2 mağlup olan düşmemeye oynuyor. Bu lig çok farklı bir lig. Türk futbolunda çok alışılmış bir durum değil ama mali başarı sportif başarıdan daha önemlidir.” dedi.

ŞİMDİ NEDEN ŞAMPİYON OLAMIYORUZ DİYE SORGULUYORUZ

“Benim bir sene de daha görev sürem var.” diyen Başkan Bozbağ, “ Hayatının 20 yılını Giresunspor’a veren biri olarak her şeyi güzel yerde bırakmak lazım diye düşünüyorum. Bu yüzden borcu olmayan Giresunspor bırakmak istiyorum. Ben kulüp başkanı olduğumda Giresunspor kayyumdaydı. Şimdi neden şampiyon olamıyoruz diye sorguluyoruz. Yönetici olarak asıl görevim kulübü borçlandırmadan yönetmek, sportif başarı kendiliğinden gelecektir.” diye konuştu.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık