TÜRK POLİSİ 173 YAŞINDA….

1 hafta önce
68 kez görüntülendi

TÜRK POLİSİ 173 YAŞINDA….
Reklam

Türk Polis Teşkilatı 173. Kuruluş yıldönümü kutluyor. 10 Nisan Polis Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Giresun’da da törenle kutlanıyor. İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Giresun polisi olarak 7/24 halkın huzuru ve güveni için nöbet başında olduklarını kaydetti.

Giresun İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş beraberindeki meslektaşlarıyla Vali Harun Sarıfakıoğulları’nı makamında ziyaret etti. Müdür Aktaş, Türk Polis Teşkilatının 173. Yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Aktaş, 173 yıl önce kurulan Türk Polis Teşkilatına mensup polisler olarak,  halkın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla var güçleriyle çalıştıklarını, bundan sonra da aynı görev ve sorumlulukla çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Vali Sarıfakıoğulları ise, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173.yıldönümü kutladı.

Sarıfakıoğulları, emniyet ve asayişin sağlanması, huzur ve güven ortamının korunması için canla, başla mesai mefhumu gözetmeden çalışan polislerin alt rütbelisinden üst rütbelisine kadar görevlerini fedakârlıkla, canını hiçe sayarak, en iyi şeklide yaptığını kaydetti.

Polis Haftası vesilesiyle, görevlerini icra ederken, bu uğurda canlarını vermiş, şehit olmuş bekçi, polis emniyet teşkilatını mensuplarını bir kez daha rahmetle andığını kaydeden Vali Sarıfakıoğulları, Müdür Aktaş ve tüm emniyet personeline başarılar diledi.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık