Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

GFB….

4 ay önce
126 kez görüntülendi

GFB….
Reklam

Bulancak GFB Dünya Fenerbahçeliler Gününü Kutladı. 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü dolayısıyla Bulancak Genç Fenerbahçeliler Derneği, ilçedeki Fenerbahçelilerin bir araya geldiği ve tek vücut oldukları bir etkinliğin daha altına imza attı.

19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü vesilesiyle Bulancak Genç Fenerbahçeliler Derneği kutlama programı düzenledi. Aydın Balık Restoran’da, düzenlenen bir etkinlikte bir araya gelen sarı lacivertliler hep bir ağızdan Fenerbahçe için haykırdılar. Yemekli düzenlenen gecede eğlenceli bir atmosferde buluşan asırlık kulübün özel günü coşkulu bir şekilde kutladı. Ordu, Giresun ve Karadeniz GFB temsilciliklerinden de katılım ile önemli ve güzel bir etkinlik gerçekleştirildi.

Daha sonra Bulancak İskele mevkiine gelerek Işıklı görsel eşliğinde hep bir ağızdan Fenerbahçe marşlarıyla İskele yürüyen GFB üyeleri, vatandaşlar tarafından da alkışlanarak karşılandı. GFB Bulancak temsilcisi Erhan Elikara konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Bulancak Genç Fenerbahçeliler olarak 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü dolayısıyla renklerimize gönül vermiş dostlarımızla bir araya geldik. Ben yaşamım boyunca bu camianın bir üyesi olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duydum. Bugün dolayısıyla bizleri yalnız bırakmayan Bulancak GFB üyeleri, Ordu, Giresun ve Karadeniz Temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Bulancak GFB olarak bir etkinlik ve toplantılarımız devam edecek Renklerimize gönül vermiş tüm kardeşlerimizi etkinliklerimize bekliyoruz.” Dedi. 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık