Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

BARIŞ VE KARDEŞLİK….

4 ay önce
22.479 kez görüntülendi

BARIŞ VE KARDEŞLİK….
Reklam

Giresun Belediyesi sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yeni bir ilke daha imza atıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Çocuk Birimi tarafından düşünülen, çocukların birbiriyle kültürel ve sanatsal paylaşımlarını güçlendirme amacıyla uygulanacak proje Giresun Belediyesi ve kardeş şehirleri arasında yapılacak.

Giresun Belediyesi Kardeş Şehirlerde yaşayan çocuklar ile Giresunlu çocukların ikili ilişkilerini geliştirmesi, dostluk kurması, sosyal, kültürel ve sanatsal paylaşımlarını arttırması adına hayata geçireceği proje Türkiye’de de ilk olma özelliğini taşıyor.

‘’Kardeş Şehir Çocukları Mektup Arkadaşlığı’’ adlı proje ilk olarak Polatlı Belediyesi ile gerçekleştirecek. Giresun Belediyesi, Polatlı Belediyesi ile kardeşlik anlaşmasını 6 Aralık 2012 tarihinde imzalamıştı. Mektup Kardeşliği Polatlı Belediyesi ile başlayacak olup bütün kardeş şehirlerle devam edecek.

Giresun Belediyesi Kardeş Şehirleri arasında; Sagae, Taganrog, Şeki, Urumiye, Kalmar, Gemlik, Tekirdağ, Çanakkale, Bátonyterenye, Polatlı, La Louvière, Ulgi Belediyeleri ile birlikte İtalya’nın Alba Kenti’de bulunuyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık