Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

EYNESİL GELİŞİYOR…

1 yıl önce
199 kez görüntülendi

EYNESİL GELİŞİYOR…
Reklam

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Eynesil’im gelişmesine sekte vurmaya çalışan her kesimin karşısında olacaklarını kaydetti. Başkan Karadeniz, Eynesil’e bugüne kadar yapılmayan alt ve üstyapı yapmak için yola çıktıklarını belirterek, hayata geçirecekleri projelere sekte vurmaya çalışanlara fırsat vermeyeceklerini, Eynesil halkından aldıkları destekle çalışmaya ve ilçeyi geliştirmeye devam edeceklerini vurguladı. Karadeniz, Eynesil’de değişim ve dönüşümün başladığını ifade etti.

Eynesil Belediye Başkanı Karadeniz yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti;“Değerli Eynesilliler son günlerde çalışmalarımızı sabote etmek için çeşitli karalama kampanyaları, devletin çeşitli kurumlarına şikayet dilekçeleri ve bir çok projemizin yapılmaması için çeşitli aksiyonlar gösteriliyor. Bütün dertleri ekonomik rant,siyasi ayrım ve kutuplaşma olan zihniyetlerin,artık yıkılmaya mahkûm olmuş saltanatlarını korumak için bir araya gelerek toplumu geren,insanları ayrıştıran ,korku ve baskı politikalarıyla son kozlarını oynama gayreti içerisinde olsalar da,asla kafamızı kuma gömmeyeceğiz ve de bu şehre ihanet ettirmeyeceğiz. Biz ilk gün söz verdiğimiz gibi yılmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Her şeye rağmen biz ilçemizde toplumun tüm kesimleriyle beraber çıktığımız bu kutlu yolda, Eynesil’in gelişimine sekte vurmaya çalışacak her kesimin hep karşısında olacağız.

Biz yine yıllardır yapılmayan yolları, çocuklarımızın gelişimini sağlayacak etkinliklerimizi halkımızın ekonomisi için gerekli girişimleri, Eynesil sokaklarında ki bütün canlılarımızı en üst düzeyde ve rahatlıkta yaşatma gayretinde olacağımızdan şüpheniz olmasın.”

Kültürpark’ı neredeyse tümüyle saran rekor pasta, İzmir 8. Noteri Filiz Özen tarafından tescil edildi. Bir dünya rekoruna imza atmanın gururunu yaşadığını belirten Giresun Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fırat Canikli, yarışmaya Karadeniz Bölgesi şeflerini temsilen katıldığını, daha önce 2 bin 700 metre uzunluğunda olan pasta rekorunun 2 bin 842 metre ile egale ettiklerini, bu rekorun ikinci rekorları olduğunu daha öncede 2018 yılında tek tepsi 513 kilogramla dünya baklava rekoru kırdıklarını kaydetti.

Canikli, 10 ülkenin katılımıyla yapılan İslami Şefler Birliği Pastacılık Yarışması’nda da jüri olarak görev aldığını sözlerine ekledi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık