Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

1 MİLYON 600 TL ÖDEME…

3 ay önce
121 kez görüntülendi

1 MİLYON 600 TL ÖDEME…
Reklam

TFF 1. Lig’de geride kalan 6 haftada sadece 2 puan alabilen Giresunspor’da, Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, her türlü olumsuzluğa rağmen Giresunspor’u ayağa kaldırabilmek için üzerine düşeni fazlasıyla yapmaya devam ediyor.

Yeşil beyazlı kulüpte yaşanan son gelişmeleri değerlendirmek için önceki akşam olağanüstü gündemle toplanan Eren başkanlığındaki Giresunspor yönetimi, camiadan gelen tepkileri dikkate alarak, önce sportif direktör Ümit Teke ile yollarını ayırma kararı aldı. Bu karar kamuoyunda çok olumlu karşılandı.

Bununla da yetinmeyen Eren ve idareci arkadaşları, cumartesi günü lider Akhisarspor ile iç sahada oynanacak hayati maça takımı motive edebilmek için önemli bir hamle daha yaptı. Giresunspor yönetimi, zorlu doksan dakika öncesi oyunculara bugün 1 milyon 600 bin TL ödeme yaptı.

Akhisar maçını yeniden dirilişin başlangıcı olarak gören Giresunspor Başkanı Eren’in, her türlü olumsuzluğa rağmen Giresunspor’u ayağa kaldırabilmek için gösterdiği büyük çaba yeşil beyazlı camiada bir kez daha takdirle karşılandı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık