Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

BAŞKAN EMÜR BİRLİKTELİĞİ…

2 hafta önce
52 kez görüntülendi

BAŞKAN EMÜR BİRLİKTELİĞİ…
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür yerel basın mensupları ile biraraya geldi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü ilçede bir restoranda tebrik eden Başkan Emür; Gece gündüz demeden fedakârca çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başkan Emür’’ Milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

Gece, gündüz demeden, zor şartlar altında fedakarca görev yapan değerli basın mensuplarının,  ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi,  kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin vatandaşlarımızla paylaşılmasında ve kamuoyu tarafından sahiplenmesinde önem katkıları bulunmaktadır.

Yerelden ulusala ve uluslararasına, basın çalışanlarının çok önemli rolü ve katkıları bulunmaktadır.

Türk basını, Türkiye’nin bugün geldiği seviyeye ulaşmasına da değerli katkılarda bulunmuştur. Şüphesiz basınımızın gösterdiği gelişmede en önemli pay basın çalışanlarına aittir.

Tüm basın çalışanlarımıza özverili katkılarından dolayı içtenlikle teşekkür ediyor, şehrimize, ülkemize ve milletimize katkılarının aynı duyarlılıkla devam etmesini en kalbi duygularımla temenni ediyorum.

Bu inanç ve düşüncelerle, toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek, uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden basın yayın kuruluşlarında fedakârca çalışarak, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan tüm değerli basın çalışanlarının ” 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyor, ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyorum’’ dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık