Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

İYİ PARTİ ESPİYE’DE ŞAHAN DEDİ…

6 ay önce
187 kez görüntülendi

İYİ PARTİ ESPİYE’DE ŞAHAN DEDİ…
Reklam

Kurucu başkan olan Adnan Şahan 194 oy alarak yeniden başkan seçildi. İki adayın yarıştığı seçimde Adnan Şahan; 194 oy alırken, Salim Bekçi ise144 oy aldı.
Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Divan heyetinin oluşmasının ardından konuşmaların yapılması ile birlikte oy kullanma sürecine geçildi. Oyların kullanmasının ardından sayım süreci başladı.
Sayım sürecinin bitmesi ile birlikte ilçe seçim kurulu sonucu açıkladı. İlçe seçim kurulunun açıkladığı sonuca göre; Adnan Şahan; 194 oy, Salim Bekçi ise 144 oy aldı. Açıklanan bu sonuca göre Kurucu başkan Adnan Şahan İyi Parti Espiye ilçe başkanı seçildi.
Kaldığımız yerden çalışmalara devan edeceğiz diyen Adnan Şahan, ”Bu seçimin kazanını ve kaybedeni yoktur. Kazanan Espiye ve İyi Partidir. Bundan sonraki süreçte partimizin güçlenmesi için seçimlere iyi bir şekilde hazırlanacağız. Kırgınlıkları dargınlıklar olmadan yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
İyi Parti Espiye ilçe başkanı Adnan Şahan, kongreye katılan İyi Parti il, ilçe yöneticilerine, Soğukpınar belde belediye başkanı Mustafa Eyice’ye, CHP Espiye İlçe Başkanı Eşref Bodur’a, yönetim kuruluna, sivil toplum örgütleri temsilcilerine, davetlilere ve iyi parti üyelerine teşekkür etti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık