Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

BAŞKAN EMÜR BİR SEVDADIR KEŞAP AŞKLA SEVGİYLE ÇALIŞIYORUZ…

6 ay önce
237 kez görüntülendi

BAŞKAN EMÜR BİR SEVDADIR KEŞAP AŞKLA SEVGİYLE ÇALIŞIYORUZ…
Reklam

Başkan Emür, Karabulduklular Derneği’nin gecesine katıldı

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Karabulduk ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından İstanbul’da düzenlenen birlik ve beraberlik gecesine katıldı.

Başkan Emür yaptığı konuşmada ‘’Kısa bir zaman önce ülkemizde şehitlerimiz oldu. Özellikle şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Allah şehadetlerini kabul eylesin. Gazilerimize de geçmiş olsun diyoruz. Bizleri de şefaatine nail eylesin inşallah. Türkiye Cumhuriyeti Devleti öyle büyük bir devlet ki, geriye yüz katı ile geri cevap verir. Bu böyle lafla değil, uygulamalı olarak üçbin leş alarak cevap verdi. Dolayısıyla zor günler geçiriyoruz. Allahın izniyle güneşin doğduğu günler yakın. Memleketimiz bu badireleri de atlatacak. Hayat devam ediyor. Bizler Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak istediğini burada elde etmiştir. Şimdi normale dönme zamandır. Karabulduk ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bu güzel etkinliğini de Rabbim hayırlara vesile eylesin. Bu zamana kadar bu dernekte görev almış, başkanlarımızı, yönetim kurulu üyelerini emeklerine sağlık. Ben yeni başkanımıza, yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olsun. Yolları açık olsun diyorum.

Değerli hemşerilerim, vatana hizmet etmek istiyorsanız, mesleğinizi en iyi şekilde yerine getirerek bunu sağlayabilirsiniz. Bizlerde Keşap Belediyesi Başkanı olarak elimizden geldiğince en güzel şekilde hizmetlerimizi yapmanın derdindeyiz. Derdimiz bir gün sizler büyükşehirden ya da gurbette yaşadığınız şehirlerden emekli olup memleketinize döndüğünüzde ya da tatil için geldiğinizde büyükşehirlerde bulduğunuz olanakları Keşap’ımızda da bulmanız için çalışmalar yürütmekteyiz. Örneğin, Turizm Fakültesi, doğalgaz, alt yapı, üst yapı, bisiklet yolları, kısacası bir marka şehirde olması gereken tüm yatırımları yerine getiriyoruz. Elhamdülillah Keşaplıyız. Ben her zaman rabbime dua ediyorum ki Allah beni iyi ki de Keşaplı olarak dünyaya getirdi. Bunu samimiyetle söylüyorum. Cenab-ı Allah bin defa beni dünyaya getirse bin defa Keşaplı olarak gelmek isterim.

Biz çalışmalarız sırasında bir slogan sunduk. ‘’Bir Sevdadır Keşap’’ dedik. Aşkla, sevgiyle çalışıyoruz. Tekrardan yeni yönetim ve ekibine başarılar diliyorum’’ dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık