Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

BELEDİYECİLİK VATANDAŞLA GÖNÜLDAŞ OLMAK DEMEK…

5 ay önce
44 kez görüntülendi

BELEDİYECİLİK VATANDAŞLA GÖNÜLDAŞ OLMAK DEMEK…
Reklam

Türkiye’de ve dünyada Pandemi haline gelen Kovid-19 mücadele kapsamında, Keşap Kaymakamlığı koordinesinde, Keşap Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve diğer kamu kurumlarının işbirliği ile oluşturulan kısıtlama getirilen 65 yaş ve üstü kişiler ile kronik rahatsızlıklara sahip vatandaşlara destek olmak amacıyla kurulan “Vefa Sosyal Destek Grubu” Keşap’ta çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.
Vefa Sosyal Destek Grubu oluşturulmadan önce Yaşayan Çınarlar Projesi kapsamında ihtiyaçları için vatandaşların kendilerine Halkla İlişkiler ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce bir hat oluşturulduğunu ifade eden Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ” İçişleri Bakanlığının 21 Mart Cumartesi günü 81 valiliğe gönderdiği 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunanlar için “İkametten ayrılma kısıtlaması/yasaklanması” konulu genelgesi ile tüm il ve ilçelerde “Vefa Sosyal Destek Grubu” oluşturuldu. Bu grubun oluşturması sonucu bizde yardımları bu grup üstünden yapmaya devam ediyoruz. Çünkü belediyecilik her zaman vatandaşa gönüldaş olmak demektir. Belediyecilik her an hizmette olmak demektir.
Biz Keşap Belediyesi olarak her daim vatandaşlarımızın yanındayız. Çünkü hayat hep beraber güzel. Evde kal çağrılarımızı yineliyoruz. Birlik ve beraberlik şuuru içinde Koronavirüsü yeneceğiz. Tüm Keşap olarak kenetlendik.
Daha güzel aydınlık ve ferahlık dolu günler bizi bekliyor İnşallah. Biz Birlikte Keşap’ız” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık