Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

7/24….

7 ay önce
93 kez görüntülendi

7/24….
Reklam

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını ile mücadele sürecinde dağıtım şirketleri tüketicilerini 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerinde enerji dağıtım hizmeti sunan Çoruh EDAŞ, karantina bölgelerini yakından takip ederek karantina bölgesindeki tüketicilerinin talep, öneri ve şikayetleri için nöbet tutuyor.

Giresun İli, Çamoluk İlçesine bağlı karantina altındaki Karadikmen Köyü’nden gelen arıza ihbarına kişisel koruyucuları ile güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutarak müdahale eden Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü Ekipleri, tüketici memnuniyeti ile takdir topladı.

WHATSAPP ENDEKS BİLDİRİM HATTI HİZMETTE

Düzenli olarak kişisel koruyucuların kullanımına yönelik eğitim ve bilgilendirmeler düzenleyen Çoruh EDAŞ, çalışanlarının ve tüketicilerinin sağlığının korunması için tüketicilerinin evden çıkma ihtiyacı duymaması adına online kanallarında 7/24 hizmet vermekte.

Karantina bölgesinde yaşayan tüketicilerin tüketim miktarının birikmesi sonucu ödeme güçlüğü yaşamamasına adına sayaç tüketim değerlerini (T1-T2-T3) veya sayaç tüketim değerine ait fotoğraflarıwww.coruhedas.com.tr internet sitesi ya da 0530 998 88 88 numaralı WhatsApp Endeks Bildirim Hattına gönderebilecek. Çoruh EDAŞ, tüketicilerden gelen bu bilgilerle faturaların tahakkuk işlemini gerçekleştirecek.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık