Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

KONTROLLÜ HEYELAN…

6 ay önce
75 kez görüntülendi

KONTROLLÜ HEYELAN…
Reklam

Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin çalışmaları devam eden heyelanlı bölgede incelemede bulundu.Geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde büyük bir facianın eşiğinden dönülen Duroğlu Beldesinde Belediye Başkanı Halil Çetin, heyelanlı bölgede incelemelerde bulundu. 24 Şubat tarihinde gerçekleşen heyelanın ardından çalışma başlatan Çetin, heyelanlı bölgede düzenlemenin sonuna gelindiğini belirtti.

Çetin, yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde gerçekleşen heyelanın ardından Belediye olarak burada ki riski sıfıra indirmek için çalışma başlattık. Yaklaşık 3 aydır devam eden çalışmanın sonuna yaklaştık. Bu bölge küçük kaymalar için önceden tel örgü ile önlem alınmış. Ancak bugün geldiğimiz noktada tel örgünün bir çare olmadığını bu yaşadığımız heyelanla birlikte görmüş olduk. Bu yüzden bizde burada bir daha böyle bir kayma yaşanmaması için tam anlamıyla bir çözüm üreterek, ekiplerimizle birlikte bu çalışmayı gerçekleştirdik” dedi.

KONTROLLÜ TRAFİK SAĞLANDI

Yaklaşık 3 aydır devam eden çalışmaların neticesinde trafik akışının tek yönlü olarak kontrollü bir şekilde sağlandığına değinen Çetin; “Trafik ekiplerimizin desteği ile birlikte olası bir kaza yaşanmaması için trafik akışını kontrollü bir şekilde sağladık. Çalışmalarımız devam ediyor ve yolun belirli bölümünde halen aksaklık yaşanmaktadır. Kısa süre içerisinde bu bölgede de trafik akışı yine en iyi şekilde sağlanacaktır” dedi.

TÜM BÜROKRASİYE TEŞEKKÜR ETTİ

Çetin; “Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’na verdiği destekten dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Bu olayın yaşandığı ilk günden bu yana Belediyemizden hiçbir desteğini esirgemedi. Sayın Valimiz ilk günden bu yana tüm ekipleriyle bizler için seferber oldu. Özel İdare personelleri, Emniyet mensupları, Jandarma kolluk kuvvetleri, AFAD ekipleri ile birlikte bizimle ilgilendiler. İlk günden bu yana ilgi ve alakalarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık