Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

VALİ ÜNLÜ’DEN ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMA VURGUSU…

11 ay önce
111 kez görüntülendi

VALİ ÜNLÜ’DEN ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMA VURGUSU…
Reklam

Giresun’da mesaine hızlı başlayan Vali Enver Ünlü, kamu kurumları olarak ‘Halka hizmet, Hakka hizmettir’ anlayışıyla çalışacaklarının altını çizdi.

Valilik İçişleri birim müdürleri ile kurum müdürlerini makamında kabul eden Vali Ünlü, kurum müdürlerinden kamu hizmetlerinin yürütülmesinde her zaman vatandaşın sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunulmasını istedi.

Giresun’da mesaine hızlı başlayan Vali Enver Ünlü, kamu kurumları olarak ‘Halka hizmet, Hakka hizmettir’ anlayışıyla çalışacaklarının altını çizdi. Valilik İçişleri birim müdürleri ile kurum müdürlerini makamında kabul eden Vali Ünlü, kurum müdürlerinden kamu hizmetlerinin yürütülmesinde her zaman vatandaşın sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunulmasını istedi. Kamu kurum ve kuruluşları ile tüm paydaşların hizmet sunumunda daima güler yüzlü, güven veren ve hızlı çözüm üreten bir yaklaşım sergilemesini isteyen Vali Ünlü “Ben inanıyorum ki Giresun’u hak ettiği seviyeye getirmek için birlikte çalışacağımız mesai arkadaşlarımızın görev ve sorumluluk bilinciyle, güzel bir ekip olarak ‘Halka hizmet, Hakka hizmettir’ anlayışı ile görevlerini ifa edeceklerdir. Bu anlayışla; bugüne kadar başlanmış, yürütülmekte olan ve planlanan bütün projeleri titiz bir şekilde takip edip sonuçlandıralım. Giresun’un eğitim, sosyal ve ekonomik yönden kalkınmasına, kültür ve turizm alanında gelişmesine yönelik çalışmalarımızı da şehrimizin tüm dinamiklerini harekete geçirmek suretiyle, halkımıza daha iyi hizmet sunmayı amaçlayarak, mevcut projelerimizin yanı sıra daha çok sayıda yeni projeleri de inşallah en kısa sürede planlayıp hayat geçirmek için gayret gösterelim” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık