Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

GİRESUNSPOR 18 MİLYON ÖDEME YAPTI….

5 ay önce
138 kez görüntülendi

GİRESUNSPOR 18 MİLYON ÖDEME YAPTI….
Reklam

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, “10 milyon 200 bin TL’lik transfer tahtası haricinde peşinatlar ödendi, kamp masrafları, taksitleri 7 milyona yakın daha para ödendi. Peşinatların yüzde 80’i ödendi, kalanlar Cuma gününe kadar ödenecek. Yaklaşık 18 milyon ödeme yaptık” dedi

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Ada Cafe’de haftalık Olağan basın toplantısı gerçekleştirdi.

Karademir, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, “İş dönüp dolaşıp eski borçlara, kalıcı gelir olmamasına geliyor. Herkesten destek bekliyoruz. Bu noktaya neden düşülüyor konusunda herkesten destek istiyoruz. 10 milyon 200 bin TL’lik transfer tahtası haricinde peşinatlar ödendi, kamp masrafları, taksitleri 7 milyona yakın daha para ödendi. Peşinatların yüzde 80’i ödendi, kalanlar Cuma gününe kadar ödenecek. Yaklaşık 18 milyon ödeme yaptık” dedi.

“SPOR TOTO’TAN SPONSORLUK DESTEĞİ ALDIK”

Karademir, bu hafta sahaya tam kadro çıkacaklarının altını çizerek, “Sağolsun Sayın Cumhurbaşkanımız Giresunspor’a sponsorluk desteği verilmesini sağladı. Spor Toto’dan sponsorluk desteği aldık. Elimizdeki tüm imkanları kullandık, yönetim kurulumuzun da katkılarıyla transfer tahtamızı açtırdık. Bu hafta sahaya tam kadro çıkacağız” diye konuştu.

BAŞKANIMIZ ÇOK UĞRAŞTI

“Başkanımız Balıkesirspor maçında yeni transferlerimizin oynayabilmesi için her şeyi yaptı ama olmadı.” diyen Karademir, “Eleştirenler olur, takdir edenler olur, Giresunspor Balıkesir’de 3 puan kaybetti ama çok şeyler kazandı. Başkanımız her yolu denedi. Bu süreçte bizde dostumuzu düşmanımızı tanıdık. Bu paralar çok büyük paralar, federasyonda statü değiştirmek kolay iş değil. Cumhurbaşkanımız sağolsun bütün yolları açtı, teşekkür ediyoruz. Bu Giresunspor’un gücünü gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık