Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

FKB DE SULAR DURULMUYOR MU?

7 ay önce
344 kez görüntülendi

FKB DE SULAR DURULMUYOR MU?
Reklam

FİSKOBİRLİK yönetim kurulu yedek üyelerinin yönetim içerisinde asil üye gibi hal ve hareketler takınması artık birlik içerisinde büyük rahatsızlık yaratmaya başladığı belirtiliyor. Özellikle Trabzon bölgesi yedek üyeleri İrfan Çakar ile Mahmut Sivrikaya’nın gerek birlik içerisindeki çalışma huzurunu gerekse de yönetim içerisindeki çalışma huzurunu kaçırdığı sızan haberler arasında. Yönetim kuruluna katılma ve söz hakları bulunmamasına rağmen yönetim kurulu toplanacağı zaman soluğu Giresun’da FİSKOBİRLİK’te alan Trabzon bölgesi yedek üyelerin Birlik Başkanı Lütfi Bayraktar’ın yanında boy gösterip, koruma gibi gezmesine artık bir mana verilemiyor. Bayraktar, Giresun’a geldiğinde makam aracının önünde oturan yedek üye İrfan Çakar dikkat çekiyor. Yedek üye Çakar ve Sivrikaya’nın ulaşım, konaklama, yeme ve içme masrafları FİSKOBİRLİK kasasından karşılandığı ileri sürülürken, bu yedek üyelerin her yönetim kurulu toplantısı zamanı ve Birlik Başkanı Bayraktar’a Giresun’a geldiğinde FİSKOBİRLİK’te ne işleri var sorusunu akıllara getiriyor.

Bilindiği gibi her hangi bir yönetim kurulu oluşumunda yedek üyelerin hiçbir yetkisi bulunmamakta, mevcut asil yönetim kurulunda bir eksiklik olduğunda yedek üyeler asil olarak görev almaktadır.

YEDEK ÜYELER FINDIK VE FİSKO İÇİN BİRLİK GRUBU ÜYELERİNİ TEHDİT ETTİ Mİ?

Öte yandan FİSKOBİRLİK yönetim kurulu Trabzon bölgesi yedek üyeleri İrfan Çakar ile Mahmut Sivrikaya’nın FINDIK ve FİSKO İçin BİRLİK GRUBU üyelerini, Birlik Başkanı Lütfi Bayraktar ve FİSKOBİRLİK’in yönetim şeklini eleştirdiği için telefonla arayarak tehdit bari hakaretlerde bulunduğunu da iddialar arasında. Birlik başkanı Bayraktar’ın bu iddialara bir açıklık getirerek, yetki ve söz hakları olmamasına rağmen her yönetim kurulu toplantısında boy gösteren bu yedek üyelere bir açıklık getirmesi bekleniyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık