Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

MHP DE KONAL GÜVEN GÜVEN TAZELEDİ…

2 hafta önce
232 kez görüntülendi

MHP DE KONAL GÜVEN GÜVEN TAZELEDİ…
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Teşkilatının 13. Olağan kongresi yapıldı. Tek liste ile yapılan kongrede mevcut İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal güven tazeledi. Kongreye partililerin yanı sıra Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı ve Espiye Belediye Başkanı Mustafa Kardere de katılarak, Giresun’da ‘Cumhur İttifakı’nın birlik, beraberlik ve gücünü bir kez daha gösterdi. Kongre sonrası Belediye Başkanı Şenlikoğlu ve AK Parti İl Başkanı Tatlı, MHP İl Başkanı Konal’ı tebrik ederek, ülke için, Giresun için birlikte yola devam mesajı verdiler.

MHP İl Başkanı Konal, göreve geldikleri günden beri Giresun’un beşinci milletvekili gibi çalıştıklarını belirterek, aynı azminle çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Konal, Giresun için çıktıkları yolda, zorlu bir mücadeleye talip olduklarının bilince olduklarını söyleyerek, “Türk milliyetçiliği hareketi başladığı günden bugüne rahat bir döneminin olmadığını, ülkücünün çilesinin bitmeyeceğinin bilinciyle mazeret üretmeden, yoklukları, sıkıntıları bahane etmeden kıymetli hemşehrilerimizin teveccühünü kazanıp şehrimiz ve ülkemiz için mücadele edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden beri Giresun’un beşinci milletvekili gibi çalışıyoruz. Giresun’umuzun sorunlarını genel merkezimizin vasıtasıyla yetkili mercilere ulaştırıyoruz. Taşın altına elimizi değil, tüm benliğimizi koyuyoruz. İnşallah bir dahaki seçimde Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında Giresun’un asil ülkücü evlatlarının da temsil edilmesini sağlayacağız” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık