Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜNDE YOĞUN ÇALIŞMA…

3 ay önce
53 kez görüntülendi

MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜNDE YOĞUN ÇALIŞMA…
Reklam

Giresun Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, vatandaşların ebediyete intikal eden yakınlarını daha temiz ve düzenli ortamlarda ziyaret etmeleri amacıyla sorumluluk sahasındaki mezarlıklarda temizlik, ilaçlama ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Mezarlık bakımlarının yanı sıra, cenaze yıkama, defin ve nakil hizmetleri de veriliyor.

Ayrıca, koronavirüs nedeniyle hayatını yitirenlerin defin işlemleri de koronavirüs tedbirleri kapsamında özel görevli ekipler tarafından gerçekleştiriliyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada en acılı gününde vatandaşların yanında olduklarını belirterek:

“Özellikle koronavirüsle mücadele gösterdiğimiz bu zor süreçte defin işlemleri tüm tedbirlerimizi alarak yapıyoruz. Ekiplerimiz cenazesi olan vatandaşlarımızın defin v.b ile ilgili taleplerini anında yerine getiriyor. Vatandaşlarımız bu konuda rahat olsunlar. Mezarlık ve cenazelerimizle ilgili hizmetlerimiz devam ediyor. Cenazelerle ilgili Belediyemizce yapılan tüm işlemler ücretsizdir.” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık