Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU DAL-ÇIK PROJESİ TAMAM…

1 ay önce
219 kez görüntülendi

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU DAL-ÇIK PROJESİ TAMAM…
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun için olmazsa olmaz projeler arasında yer alan şehir içi girişi dal-çık projesinde revizyon yapıldığını kaydetti. Ulaşımdan kültürel ve sosyal projelerin takipçisi olduklarını belirten Başkan Şenlikoğlu, dal-çık projesinin yapılacak olan revizyonun ardından ihaleye çıkartılacağını ifade etti.

Başkan Şenlikoğlu, Giresun merkezi ilgilendiren ulaşım projeleri ile ilgili Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık ve İller Bankası Bölge Müdürü Cafer Bilgin’i makamlarında ziyaret etti. Giresun’a daha çok hizmet etmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Başkan Şenlikoğlu, “Karayolları Bölge Müdürümüz Mehmet Aşık ile devam eden Giresun-Dereli ve Batlama karayolu ilgili istişarede bulunarak, Giresun şehir içi girişi dal-çık projesinin son durumu hakkında bilgi aldık. Dal-çık projesi yapılacak olan revizyonun ardından ihale aşamasına gelecektir” dedi.

Projeyi mutlaka hayata geçirmek istediklerini vurgulayan Başkan Şenlikoğlu, “dalcık projemizdeki esas hedefimiz sahil yolu trafiğinin akıcı bir şekilde ilerlemesi ve şehir içi trafiğinin de hızlı bir şekilde sahil yoluna tahliyesini sağlamaktır. Sahil yolu trafik sorununun çözülmesindeki en kilit nokta ve tercihimiz dal-çık projesidir. Şehrimizde her gecen gün çok ciddi sorunlar oluşturan trafik problemini çözmek için yapacağımız dal-çık projemizi bir an önce hayata geçirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık