Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

28 BİN EKMEK…

8 ay önce
43 kez görüntülendi

28 BİN EKMEK…
Reklam

Hayırseverliği ile çok güzel projelere imza atan Yağlıdere’nin güzel insanları, Giresun’da bir ilke daha imza attılar. Merkezi Amerika’da bulunan Giresun Yağlıdere İnsani Ve Kalkınma Harekâtı (GİYİK), Gökhan Kahveci’nin önderliğinde,  Giresunspor’un süper lige çıkmasından sonra, ilimizin plakası olan 28’den esinlenerek merkez ilçede bulunan tüm fırınlarda ihtiyaç sahiplerine toplam 28 bin ücretsiz ekmek dağıtım kampanyası başlattılar.

Alınan bilgilere göre ekmek ücretine katkıları olanlar kendi isimlerinin gizli tutulmasını ve yardımlara farklı alanlarda devam edeceklerini belirttiler.

GİYİK’in amacı hakkında gazetemize bilgi veren Gökhan Kahveci, “Ülkemizin kalkınması için öncelikle yardıma muhtaç olmaktan kurtarılması gerekmektedir. Eğilimler ve kişisel yetkinliğe göre yöresel ürünlerin üretiminde bilgi ve eğitim faaliyetlerinin yanı sıra planlamalar yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Gönüllülük esası hâkim olmak kaydıyla, temel ihtiyaçların temine edilerek insanlarımıza ulaştırılması hedefimizdir” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık