Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

KOMBİNELER SATIŞTA UÇUŞ YOK…

5 ay önce
131 kez görüntülendi

KOMBİNELER SATIŞTA UÇUŞ YOK…
Reklam

Başkan Karaahmet, kaleci transferini bu hafta bitireceklerini belirterek, kombine fiyatlarının da bin TL ile beş bin TL arasında yapacaklarını ifade etti. Transferde sabırlı hareket ettiklerini kaydeden Karaahmet, “Bizim fiyatlara uyacak oyuncularla anlaşacağız” dedi. Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, Beinsport Haber yayınında çok önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Karaahmet; “Yabancı sayısındaki düşüş yerli oyuncuların fiyatlarını ciddi anlamda artırdı. Böyle bir şey olunca piyasa şartları bir anda değişti. Daha önce makul rakamlara konuştuğumuz oyuncuların bir anda fiyatlarını ciddi anlamda değiştirdiğini gördük. Birçok kulüp bu kararın hemen hayata geçmesini doğru bulmadıklarını iletti ancak TFF’nin verdiği karar bu yönde olunca yapılanmayı değiştirmek zorunda kaldık. Bizim fiyatlara uyacak oyuncuları bulmamız lazım. Mali açıdan planlamamızı bozmamamız lazım. Bu futbola ne getirecek bunu da sezon içerisinde göreceğiz. Sakin ve sabırlı hareket etmek istiyoruz. Önümüzde daha süre var. Geçen sene yönetim kurulumuza yetki 8 Ağustos’ta yetki verildi. Takımı 15 Ağustos’ta kampa gönderdik. Şimdi önümüzse uzun bir zaman var. Futbolcunun Giresunspor’a uyumu çok önemli. Ekonomik şartları kabul edilebilir ve kulübün kaldırabileceği miktarda olması çok önemli. Hassasiyetle transfer çalışmalarını yürütüyoruz.” diye konuştu.

OKAN KOCUK TRANSFERİ

“Kaleci transferi çok önemli.” diyen Karaahmet, “Galatasaray kulübüyle Okan konusunda ciddi anlamda görüşüyoruz.  Yakın zamanda bu transferi sonuçlandırmak istiyoruz.  Birçok futbolcu ile temastayız. Transfer görüşmeleri hemen oturduk, parayı verdik aldık gibi olmuyor transfer görüşmeleri. Bu hafta içerisinde kaleci transferini bitirmek istiyoruz. Diğer transferler süreç içerisinde sonuçlanacaktır” şeklinde konuştu.

TRANSFERDE İSİM VERMEKTEN KAÇINDI

Başkan Karaahmet, “Adana Demirspor başkanı Birkir Bjarnason isimli futbolcuyla anlaştı, oyuncuyu sevgilisiyle birlikte şehre getirdi, Adana Kebabı da yedirdi ama sonrasında pürüz çıktı olmadı. İmza atılana kadar transfer gerçekleşmiş olmuyor. Ben imza atılmadan hiçbir oyuncu için bitti demem” dedi.

KOMBİNE FİYATLARI

Karaahmet, “İnşallah maçları seyircili oynarız. Futbolun seyircisiz oynanıyor olması bir kabus. Tatsız yenilen bir yemek gibi. Aynı zamanda ciddi bir gelir kaybına da neden oluyor. Bunun telafisi de olmuyor. Yüzde 30, yüzde 50 seyircinin alınması yönünde bir umudumuz var.  İnşallah tribünlerde taraftarlarımız olur. Bu gelir kalemine çok ihtiyacımız var. Yüzde 30 seyirci alınırsa fiyatlar biraz yüksek olabilir ancak yüzde 50 olması halinde ise biraz düşürebiliriz. Rakamlar konusunda maçlara alınacak seyirci oranı netleşince bilgi vereceğiz.  Bin ile beş bin arasında değişecektir diye düşünüyorum” diye konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık