Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

KARAAHMET GÜVEN TAZELEDİ.. BAŞARILI OLACAĞIZ…

1 hafta önce
133 kez görüntülendi

KARAAHMET GÜVEN TAZELEDİ.. BAŞARILI OLACAĞIZ…
Reklam

Süper Lig’in yeni ekibi Giresunspor’da Olağanüstü Genel Kurul yapıldı ve mevcut başkan Hakan Karaahmet güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Giresunspor Tesisleri’nde gerçekleşen genel kurula, Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, eski başkanlardan Mustafa Temel Bozbağ, Giresunspor delegeleri ve davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulda divan heyetini Osman Öden, Halil Demirel ve Enver Günaydın yaptı.

Konuşmaların ardından Hakan Karaahmet başkanlığındaki tek liste ile seçime gidildi. Genel kurula katılan 117 delegeden 96’sı oy kullanırken Hakan Karaahmet bütün oyları alarak yeniden başkanlığa seçildi.

KARAAHMET; “ŞİRKET GİBİ YÖNETECEĞİZ, BAŞARILI DA OLACAĞIZ”

Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, yeşil beyazlı takımın bugün itibariyle 64 Milyon TL borcunun olduğunu belirterek, genel kurulda yaptıkları tüzük değişikliğiyle artık hiçbir başkan ve yöneticinin kulübe temlik koyamayacağını açıkladı.

“Giresunspor’u borçlandırmak yanlıştır” diyen Başkan Karaahmet, “Biz bu göreve başlamadan sizlere bir söz verdik. Dedik ki biz tüzük değişikliği yapacağız ve Giresunspor’da başkan ve yöneticiler artık temlik koyamayacak. Biz bugün bunu yapacağız. Belki de Türkiye’de ilk bunu yapan kulüp olacağız. Benim takımımın bu kadar bütçesi var. Bu bütçeyle sen ne kadar kaynak oluşturarak bu takımı yöneteceksen yönet. Ama sen bu takımı aldığın yerden üzerine 50-60 milyon borç yapıp sonra da benim alacağım var dersen bu olmaz. Bunun doğru olmadığını zaten gördük. Giresunspor için artık gelecekte kimse, ben geldim bu kadar para harcadım ve paramı geri istiyorum, diyemeyecek. Bunu Giresunspor olarak bütün kulüplere örnek yapmış ve başarmış oluruz. Çünkü Giresunspor gerçekten çok ciddi bir uçurumun kenarından döndü. Şu anda yönetilebilir bir kulüp haline geldi. Biz de her şey şeffaf. Süper Lig Giresun’umuza değer katacak. Asla düşmek falan böyle şeyleri aklınıza getirmeyin, biz niye düşelim, kim düşerse düşsün bizim öyle bir derdimiz yok. Biz iyi bir kulüp olacağız, düzenli bir kulüp olacağız, ödemeleri şirket gibi yönetilen bir kulüp olacağız ve başarılı da olacağız” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık