Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

KÜLEKÇİ VE KARADENİZ GİRESUN ŞOFÖR ESNAFI İÇİN HAZIRIZ…

1 ay önce
100 kez görüntülendi

KÜLEKÇİ VE KARADENİZ GİRESUN ŞOFÖR ESNAFI İÇİN HAZIRIZ…
Reklam

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda yılbaşından sonra Mart ayına kadar yapılması gereken seçimli olağan genel kurul öncesi oda başkanlığı için hareketlilik başladı. Bir önceki genel kurulda oda başkanlığı için yarışan Hastane Dolmuş Durağı Başkanı Mustafa Külekçi İle Boztekke Dolmuş Durağı Başkanı Yusuf Karadeniz güçlerini birleştirdi.

Külekçi ile Karadeniz, Giresun Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kuruluna tek listeyle gidecek.  Giresun Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 2018 Mart ayındaki yapılan seçimlerinde iki ayrı liste halinde seçime giren Mustafa Külekçi ve Yusuf Karadeniz şoför esnafı için 2022 yılında yapılacak olan şoförler odası seçimlerine ortak adaylıklarını açıklayarak, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Külekçi ve Karadeniz yaptıkları ortak açıklamada, “Bizler şoförler esnafının sorunlarını ve ihtiyaçlarını bizzat sahada yaşayan ve gören şoför esnafıyız. Onun için Şoförler ve Otomobilciler Odasını aktif ve sosyal bir kurum haline getirmek, şoför esnafının sorunlarının çözümü için birlik ve beraberlik içinde hareket etmek amacıyla odayı yürütmeye talip olduk. Şimdiden bizlerden desteğini esirgemeyen ve hep yanımızda olan şoför esnaflarımıza teşekkürlerimizi sunarız” dediler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık