Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

TATLI’DAN GOL….

2 yıl önce
327 kez görüntülendi

TATLI’DAN GOL….
Reklam

AK Parti İl Başkanı Tatlı, CHP İl Başkanı Bilge’nin 1 Mayıs üzerinden oluşturmaya çalıştığı algı operasyonuna çok dikkat çekici tespitlerle cevap verdi.AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, CHP İl Başkanının 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde yaptığı basın açıklamasına çok anlamlı bir cevap verdi. Tatlı, yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

“Selam olsun; alın teri ile çalışan tüm emekçi kardeşlerime, aybaşı geldiğinde acaba maaşım yatar mı yatmaz mı diye endişe duymayan tüm kamu işçilerimize ve belediye çalışanlarımıza.

Selam olsun; 10 yıl boyunca şehrini çok sevdiğini(!) iddia ettiği halde kayda değer hiçbir şey yapamayan zihniyetlere karşı, batak durumda olan belediyeyi makus talihinden kurtaranlara.

Selam olsun; Milletten aldıklarını sağda solda boş şeyler için harcamayıp yine millete hizmet yolunda yol, köprü, havaalanı vb. ve Avrupa’nın en iyi hastanelerini yapanlara.

Selam olsun; Milletin iradesini hiçe sayarak ülkesini satan darbecilere karşı, canlarını hiçe sayarak tankların altına yatanlara,

Selam olsun; Pandemi ile mücadelede yaşlısına gencine, her bir ferdine sahip çıkanlara ve covid-19 hastalarını hiç bir ücret talep etmeden “devlet babalığını” gösterenlere.

Selam olsun; Hasta ve çaresiz insanları hastanelerde rehin kalmaktan, muayene ve ilaç kuyruklarından kurtaranlara.

Selam olsun; Dünya 5’ten büyüktür diyerek dünya mazlumlarının sesini emperyal ve sömürgeci güçlere karşı duyuranlara.

Selam olsun; İşçisi-memuruyla, genci-yaşlısıyla, şehirlisi-köylüsüyle, kadını-erkeğiyle her durumda ve her koşulda “Biz bize yeteriz Türkiyem” diyerek devletinin ve milletinin yanında olanlara.”

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık