Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

ŞİMŞEKTEN TEŞEKKÜR…

1 yıl önce
109 kez görüntülendi

ŞİMŞEKTEN TEŞEKKÜR…
Reklam

Diyanet-Sen Giresun Şube Başkanı Sami Şimşek, Giresun Belediyesinin Cami müştemilatlarının temizliğini yapmaya başlamasından dolayı Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti. Şimşek, şu açıklamalarda bulundu: “Giresun Belediye Başkanımız Sayın Aytekin Şenlikoğlu göreve başladığı ilk günden bugüne yaptığı hizmetlerle halkımızın teveccühünü kazanmakta, hayata geçirdiği projeleriyle göz doldurmaya devam etmektedir. Daha yaşanabilir bir Giresun için gece gündüz demeden üstün gayret sarf eden Başkanımız, gelecekle ilgili projeleriyle de ümitlerimizi her geçen gün yeşertmekte, kendisine olan güvenin hakkını fazlasıyla vermektedir.

Giresun Belediyemizce Cami müştemilatlarının temizliğinin hizmet ağına alınıp; abdesthanelerin, tuvaletlerin, cami bahçelerinin temizliklerinin yapılmaya başlanılması, cami tuvaletlerinin ücretsiz

hale getirilmesi içerisinde bulunduğumuz pandemi süreci de dikkate alınarak, gerek halkımız nezdinde, gerekse cami görevlilerimiz nezdinde büyük bir memnuniyetle karşılanmıştır.

Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na halkımıza hizmet yolunda üst düzey farkındalık oluşturmasından dolayı teşekkür ediyor, yapılan bu hizmetin diğer belediyelere de örnek teşkil edeceğine inanıyoruz” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık