Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

ÖZEL ÇOÇUKLARA ÖZEL BİR UYGULAMA…

1 yıl önce
172 kez görüntülendi

ÖZEL ÇOÇUKLARA ÖZEL BİR UYGULAMA…
Reklam

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176’ncı yıldönümü dolayısıyla Giresun İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü özel çocuklarımızla birlikte sosyal içerikli etkinlik gerçekleştirdi. TDP Şube Müdürlüğü, Giresun Merkez Güre Mahallesinde bulunan Özel Eğitim (İlk-Orta-Meslek) Okulu öğrencisi olan özel çocuklarımızın motor becerilerinin geliştirilmesi, moral motivasyonlarının yüksek tutulması ve sosyal hayatın içerisinde daha fazla yer almalarının sağlanması amacıyla, Trafik ve Yunus motorize ekipleri ile özel çocuklarımızı bir araya getiren bir etkinlik düzenledi.

Etkinlik kapsamında özel öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Polis araçlarına büyük ilgi gösteren çocuklarla bol bol fotoğraf çekimi yapıldı. Trafik ekipleri ile birlikte durdurulan yolcu minibüslerindeki yolculara özel öğrencilerimiz tarafından kolonya ikram edilerek ve maske dağıtıldı.

Düzenlenen etkinlikle ilgili duygu ve düşüncelerini dile getiren Trafik ve Yunus motorize ekipleri ile TDP personelleri; “Polis teşkilatı mensupları olarak gerçekleştirdiğimiz etkinlik ile beraber özel çocuklarımıza toplumun birer parçası olduğu hissettirilmek, onların sosyal hayatın içerisinde daha fazla yer almalarının sağlamak her şeyden önce insani ve vicdani sorumluluğumuzdur”

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık