Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

SPORTİF VE MALİ BAŞARI…

1 yıl önce
131 kez görüntülendi

SPORTİF VE MALİ BAŞARI…
Reklam

Giresunpor’da yeni sezonun parolası belli oldu… Spor Toto Süper Lig ekibi Giresunspor, bu sezonu fırsat olarak görüyor. Geride kalan sezonda bin bir zorluklarla şampiyon olan Çotanaklar’da, Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet yeni sezonun parolasını belirledi. “Hem sportif, hem mali başarı”

Başkan Karaahmet’in kulübün geleceğini de düşünerek, kulübün borcuna orantılı bir şekilde transfer harcaması yapmayı hedeflediği kaydedildi. Geliri, gideri de tek tek hesap eden Başkan Karaahmet, belirleyeceği bütçe doğrultusunda adım atacağı ve bütçeyi aşmayacağı öğrenildi.

Öte yandan Başkan Karaahmet’in bir diğer hedefi ise gelir gider dengesiyle kulübün borcunu 2021-2022 futbol sezonunda asgari seviyeye çekmek. Başkan Karaahmet, hem sportif hem de mali anlamda başarılı olarak kulübü uzun yıllar Süper Lig’de tutmayı da istediği gelen bilgiler arasında.

Yoğun bir görüşme maratonundan geçen Karaahmet, İstanbul’da hem sponsorluk hem de transferle alakalı görüşmelerde bulunuyor. Karaahmet’in yeni haftada ise Giresun’a gelerek Yönetim Kurulu’nu toplayacağı ve istişare toplantısı yapacağı gelen bilgiler arasında.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık