Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

ACELECİ DEĞİLİZ..HATA YAPMAYACAĞIZ..

1 yıl önce
207 kez görüntülendi

ACELECİ DEĞİLİZ..HATA YAPMAYACAĞIZ..
Reklam

Yeşil Beyazlılar’ın Başkanı Hakan Karaahmet, “20 Milyon TL bir transfer yasağı var, onu halledeceğiz. Aceleci değiliz, panik yapmıyoruz, ne yapacağımızı biliyoruz. Giresunspor’un geleceğini karartmayacağız” dedi. Süper Lig ekibi Giresunspor’da Başkan Hakan Karaahmet, İstanbul’da hem mali, hem de sportif konularla alakalı ince eleyip sık dokuduklarını söyledi.

Yeşil Beyazlı kulübün geleceğini de düşündüklerini kaydeden Karaahmet, “Biliyorsunuz transfer yasağımız var. Yaklaşık 20 milyon TL. Onu halledeceğiz. Onlar artık problem değil. Bu sene, geçen senelerden kalan borçları da ödüyoruz. Giresunspor’un 65 milyon TL borcu vardı ve bunun yüzde 50’sini ödedi. Aynı hatalara tekrar düşmemek için bu sene çok daha dikkat ediyoruz. Giresunspor’u doğru, sabırlı adımlarla yönetmek istiyoruz. Anlık maceraların kulübe ileride çok zarar vereceğini biliyoruz. Yaptığımız hamleleri bu nedenle iyi yapmalıyız.”  dedi.

“4 YABANCI İLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ”

Yerli iki futbolcuda sona yaklaştıklarının altını çizen Başkan Karaahmet, “Rahat olsunlar, panik olmasınlar. Biten transferleri bizden duysunlar. Yabancı olarak bitirdiğimiz transfer yok, iç transferde hamlelerimiz var. Yabancılarımızdan 4 tanesi devam ediyor. Yerli futbolcularımızın 1-2 tanesiyle son aşamaya geldik. Kamuoyuna düşen birkaç isme inanmasınlar. Çünkü bazen görüyorum hiç bizim ihtimalimiz olmayan futbolcular, bizimle yazılıyor. Bunlara inanmasınlar. Kulübümüz gerekli açıklamaları yapacaktır” diye konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık