Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

BÜTÇEYE GÖRE HAREKET EDİLECEK..

7 ay önce
183 kez görüntülendi

BÜTÇEYE GÖRE HAREKET EDİLECEK..
Reklam

Çotanaklar’ın Başkan Yardımcısı Erol Karadere, hem iç hem de dış transferde sağlam adımlar atacaklarını ve yeşil beyazlı kulübün geleceğini kesinlikle karartmayacaklarını ifade etti… Süper Lig ekibi Giresunspor’un Başkan Yardımcısı Erol Karadere, 2021-2022 futbol sezonu öncesi hem sportif hem de mali konularla alakalı iyi bir alt yapı hazırlığında olduklarını söyledi.

TRANSFER ÇALIŞMALARI

Türkiye Süper Ligi’nin kaliteli ve zor bir lig olduğunu kaydeden Karadere, “Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda hem iç hem de dış transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İç transferde anlaşmayı istediğimiz oyuncularla büyük oranda anlaşma sağladık. Başkanımız detaylı bir şekilde zamanı gelince açıklayacaktır. Dış transferde ise büyük bir titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şuan futbol piyasası çok karmaşık ve pahalı. Görüştüğümüz isimler var ancak bu isimleri şuan açıklamayı uygun bulmuyoruz.” dedi.

HER ŞEY GÜZEL OLACAK

Futbol Direktörü olarak Fatih Kavlak ile anlaştıklarını anımsatan Karadere, “Fatih hoca, geçtiğimiz sezonlarda Atakaş Hatayspor’da güzel işlere imza atmıştı. Giresunspor’da da inşallah bu güzel işlerin devamı gelecek. İdealist, hedefleri olan bir isim. Şehrimize ve takımımıza inşallah hayırlı olur. Her şeyin güzel olacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

GİRESUNSPOR ARTIK SÜPER LİG’DE

Karadere, gelir getirici projeler üzerinde de çalıştıklarının altını çizerek, “Bu kulübü sağlam temeller üzerine oturtmak gerekiyor. Bazı projeler üzerinde çalışıyoruz. Store gibi, restoran gibi. Bu projeler de Giresunspor’a kalıcı gelir sağlayacak. Şirketleşme ve kurumsallaşma adına bunlar önemli adımlar. Giresunspor artık Süper Lig’de, Giresun şehri artık Süper Lig’de. İnşallah bu ligde de kalıcı olacağız ve Giresunspor uzun seneler Süper Lig’de mücadele eder.” ifadelerini kullandı.

TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ

Olağan Genel Kurul’a da değinen Karadere, “Şuan takvim üzerine çalışıyoruz. En kısa zamanda kongremizi yapacağız. Bu kongrede tüzük değişikliği de yapacağız. Kimse artık Giresunspor’a temlik koyamayacak.” şeklinde konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık