Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU HALKIN İÇİNDE…

1 yıl önce
355 kez görüntülendi

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU HALKIN İÇİNDE…
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, karış karış sokakları dolaşmaya devam ediyor. Hacı Miktad Mahallesi Fındık Pazarı mevkiindeki bir çay ocağında esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şenlikoğlu sohbet edip, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verirken, birçok konuda kendisine yöneltilen talepleri dinledi. Şenlikoğlu, yol güzergâhında yer alan esnaflarla da selamlaşarak, bol kazançlar diledi.

Giresun’u en iyi konuma getirme gayreti içerisinde olduklarını anlatan Başkan Şenlikoğlu, halkın içinde olmaya ve esnaf ziyaretine aralıksız olarak devam ettiklerini belirterek: “Esnafımızla işleri hakkında konuşuyor, bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Bizi ilgilendiren konularda bir ihtiyaçları varsa gerekli desteği sağlıyoruz. Bu bağlamda, belediye olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Sorunları yerinde görmenin yanı sıra, belediyenin çalışmalarını halka anlatıp mahalle ayrımı yapmadan dolaşarak şehrin sorunlarını dinliyoruz” dedi.

Halkla bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve isabetli olacağını belirten Başkan Şenlikoğlu: “Halkımızın ve esnafımızın yanında olduğumuzu bilmesi, görmesi çok önemli. Her zaman vatandaşımızın ve esnafımızın yanında yer aldık, almaya da devam edeceğiz” dedi.

Belediyenin yaptığı çalışmalardan çok memnun olduklarını ve Belediye Başkanı Şenlikoğlu’nun sürekli sokaklarda olup sorun ve önerileri dinlemesinden dolayı mutluluk duyduklarını söyleyen esnaflar ise Başkan Şenlikoğlu’na olan sevgisini dile getirdi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık