Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

GİRESUN’A DESTEK SÖZÜ VERDİ…

10 ay önce
174 kez görüntülendi

GİRESUN’A DESTEK SÖZÜ VERDİ…
Reklam

Bakan Ersoy, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Şenlikoğlu’nu kutladı, çalışmalarında başarılarının devamını diledi ve Giresun turizminin gelişmesi için Bakanlık olarak Giresun’a her türlü desteği sağlayacaklarının sözünü verdi Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy,  bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere dün Giresun’a geldi. Ordu-Giresun Havalimanındaki karşılamanın ardından ilk olarak Giresun Valiliği’ni ziyaret eden Ersoy, Valilik önünde halk oyunları gösterisiyle karşılandı. Valilik Şeref Defterini imzalayan Bakan Ersoy’a Vali Enver Ünlü tarafından ziyareti anısına kemençe hediye edildi.

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NU TEBRİK ETTİ

Valiliğin ardından belediyeyi ziyaret eden Bakan Ersoy, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile görüştü. Şenlikoğlu, yapılacak yatırımlar ve projeler için destek istedi. Bakan Ersoy, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan dolayı Şenlikoğlu’nu kutlayarak başarılarının devamını diledi ve Giresun turizminin gelişmesi için Bakanlık olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi. Belediyenin dış cephe giydirme projesini inceleyen Ersoy, bu projeden dolayı Şenlikoğlu’nu ayrıca tebrik etti.

TARİHİ VE TURİSTİK YERLERİ İNCELEDİ

Belediye ziyaretinin ardından Giresun Kalesi’ni gezen Bakan Ersoy, Giresun Liman Sahasında düzenlenen Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Programı’na katıldı, Deniz Şehitleri için denize çelenk bıraktı ve daha sonra Giresun Adası’nı gezdi, yetkililerden turizm çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Bakan Ersoy, Giresun Adası ziyaretinin ardından karayolu ile Trabzon’a hareket etti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık