Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

KAYADİBİ MAHALLESİ ÇOCUK PARKI AÇILDI…

11 ay önce
193 kez görüntülendi

KAYADİBİ MAHALLESİ ÇOCUK PARKI AÇILDI…
Reklam

Giresun Belediyesi tarafından; çocuk oyun alanı, spor alanı, park, bahçe ve yeşil alan konusunda sürdürülen çalışmalar neticesinde şehirdeki park sayısı hızla artıyor. Bu kapsamda Kayadibi Mahallesi’nde Ortaokulun bahçesinde bulunan park yenilenerek hizmete açıldı.

Park açılışında çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken, mahalle halkı parkın yenilenmesinden dolayı Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Hızla yapılaşan ve şehirleşen Giresun’u daha yeşil ve daha çok nefes alan mekanlarla donatmak istediklerini belirten Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Halkımızın rahatça eğlenip dinlenebileceği sosyal yaşam alanlarının sayısını hızla arttırıyoruz. Hem merkezde hem de kenar mahallelerimizde parklar yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Amacımız başta çocuklarımızın eğlenecekleri alanları çoğaltmanın yanında vatandaşlarımızın da aileleri ve çocuklarıyla hoş vakit geçirip dinlenecekleri günün ve haftanın yorgunluğunu üstlerinden atacakları sosyal alanların sayılarını her geçen gün çoğaltmak’’ dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık