Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

AKSA DAN ONLİNE KOLAYLIK…

9 ay önce
105 kez görüntülendi

AKSA DAN ONLİNE KOLAYLIK…
Reklam

Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de 1,3 milyon aboneye hizmet veren Aksa Çoruh Elektrik, kalite tazminatı sorgulama ve iade işlemleri için abonelerine web sitesinden hizmet ayrıcalığı sağlamaya devam ediyor. Aksa Çoruh Elektrik’in tüm aboneleri, kalite tazminatı sorgulama ve iade işlemlerini müşteri hizmetleri merkezlerine gitmeden, kolay ve zahmetsizce şirketin web sitesi üzerinden yapabiliyor.

Tüketicilerin bilgilendirilmesini esas alan kalite tazminatı sorgulama işlemleri ile aboneler, elektrik tedarik şirketlerine yapmış oldukları başvurularının takibini artık online olarak gerçekleştirebiliyor. Aksa Çoruh Elektrik’te abonelik kaydı olan tüm müşteriler, www.coruhaksa.com internet sitesi üzerindeki kalite tazminatı sorgulama sayfasından işlemlerini gerçekleştirip iade talebinde bulunabiliyor. Aboneler, web sitesi üzerinden tesisat numarası, Türkiye Cumhuriyeti veya vergi kimlik numarası ile bilgilerini kolay ve zahmetsizce sorgulayabiliyor. Dijital çağa uygun olarak geliştirilen online hizmet ayrıcalığı sayesinde, Aksa Çoruh Elektrik’e başvuru yapan abonelerin tazminat tutarı başvuru sonrasında hesaba yatırılarak işlem tamamlanmış oluyor.

Aboneler, kalite tazminatı sorgulama ve iade işlemleri için detaylı bilgiye 444 9 186 numaralı çağrı merkezini arayarak, en yakın Aksa Çoruh Elektrik Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden veya www.coruhaksa.com web sitesi üzerinden erişebiliyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık