Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

TATLIDAN BİLGEYE SERT TEPKİ 10 YIL BOYUNCA OTEL ODALARINDAN YÖNETTİNİZ..

9 ay önce
187 kez görüntülendi

TATLIDAN BİLGEYE SERT TEPKİ 10 YIL BOYUNCA OTEL ODALARINDAN YÖNETTİNİZ..
Reklam

Tatlı; “Belediye, yiyilip içilerek, otel odalarından yönetilmez. Bizzat sahada 7/24 çalışılarak yönetilir” AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, CHP İl Başkanı Fikri Bilge’nin Giresun Belediyesi ile ilgili yaptığı açıklamaya cevap verdi.

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, “Sıkıntınızı çok iyi anlıyoruz. AK Parti Belediyesi’nin 2,5 yıl içinde yaptıkları ve yapacakları hizmetler ile projeler şimdiden başınızı döndürmüş belli ki. Hala çamur at izi kalsın politikanıza devam ediyorsunuz. Şaşkınlık içerisindeyim ki yaptığınız yol düzenlemelerini bile bu millete büyük bir proje gibi anlatıyorsunuz. Biz tüm mahalle ve sokaklarımızda bu düzenlemelerin çok çok fazlasını yaptık. 2,5 yıl içinde Giresun hizmet anlamında şenlenince, Cumhuriyet Halk Partisi’nin galiba başı döndü, ne diyeceklerini şaşırdılar, seviyeyi düşürerek belden aşağı ithamlarda bulunmaya başladılar” dedi.

“10 YIL BOYUNCA YAN GELİP YATTINIZ”

Tatlı açıklamasının devamında şunları kaydetti;

“Bizleri kış uykusundan uyandırmaya çalışanları seviyelerini düzeltmeye davet ediyorum ve ‘kişi kendinden bilir işi’ diyorum. Uyku deyince Cumhuriyet Halk Partisi daha çok akla geliyor. 10 yıl boyunca yan gelip yattınız. Bu şehrin geleceği için hangi büyük projeyi yaptınız?  Madem 135 Milyon TL borcunuz vardı, mali sorun yaşamıyordunuz, o yüzden mi çalışanların maaşlarını ödeyemez duruma gelip yer satmaya başladınız? CHP’li Belediye, ‘1 yıl daha kalsa Belediye kapanırdı, maaşlarda ödenemezdi’ diyenlere belli ki kulağınızı tıkamışsınız. Milletin değerlerinden uzak, basit malzemeden yapılma projenizle övünüyorsunuz. Sizin işiniz zaten ‘içi boş’ şeylerle övünmek. 2016 yılında 345 bin TL’ye (bugün belki 1Milyon TL) kaçak yere yaptırdığınız saat kulesini hizmet (!) olarak bu millete anlatmaktan sıkılmadınız mı? 10 yıl boyunca yaptığınız tüm çalışmalarınızı bir solukta anlattınız ve bununla da övünüyorsunuz. Biz 2,5 yıl içinde bu şehir için yaptıklarımızı ve bundan sonra da yapacaklarımızı anlatmaya çalışırsak öyle bir soluk yetmez. Allah’a şükürler olsun kısa süre içinde yaptığımız tüm çalışmalarımızı ve harcamalarımızı belgeleri ile anlatacak kadar şeffaf bir belediyeyiz ancak Belediye’nin 550 Milyon TL borcu olduğunu söyleyenlere söylüyorum, rahat olun şu an sizin bize bıraktığınız 250 Milyon TL borcumuz var ama yaptığımız 200 Milyon TL’de yatırımımız var. Tekrar söylüyorum,  AK Parti hizmet partisidir. Millete hizmet etmek için var gücüyle çalışmaya da devam edecektir.  Giresun Belediyesi olarak ortaya koyduğumuz 2028 hedeflerimize emin adımlarla ulaşacağız.”

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık