Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

30 MİLYONA İHTİYAÇ VAR…

3 hafta önce
152 kez görüntülendi

30 MİLYONA İHTİYAÇ VAR…
Reklam

Ara transfer döneminin yaklaştığı şu günlerde Giresunspor’un 30 Milyon TL’ye ihtiyacı var. Süper Lig’de mücadele eden GZT Giresunspor, ara transfer dönemi öncesi sıcak para arayışına girdi.

Hakan Karaahmet başkanlığındaki GZT Giresunspor yönetimini devre arasında yine zor bir süreç bekliyor. Göreve geldiği ilk yıl transfer tahtasını açtırabilmek için yaklaşık 12 milyon TL eski borç ödeyen Karaahmet başkanlığındaki yönetim, sezon başında da yaklaşık 28 milyon eski borç ödeyerek transfer tahtasını açtırmıştı.

Şimdi gözünü ara transfere çeviren Çotanaklar, devre arasında kadrosunu güçlendirerek 44 yıl sonra yükseldiği Süper Lig’de kalıcı olmak istiyor. Ancak Yeşil Beyazlıların bunu yapabilmesi için transfer tahtasına yaklaşık 8 milyon daha geçmiş dönemlerden gelen borcu ödemesi gerekiyor. Yaklaşık 12 milyon TL mevcut kadrodaki oyunculara ödemesi bulunan Giresunspor’un, ara transferde yapacağı transferlerin maliyeti de hesaplandığında acil olarak yaklaşık 30 milyon TL kaynağa ihtiyacı bulunuyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık