Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

KEŞAP TURİZM FAKÜLTESİ İÇİN 16.5 MİLYONLUK KAYNAK…

3 ay önce
416 kez görüntülendi

KEŞAP TURİZM FAKÜLTESİ İÇİN 16.5 MİLYONLUK KAYNAK…
Reklam

Keşap Turizm Fakültesi binası için müjdeli haber… Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Türkiye Büyük Millet Meclisi Bütçe Komisyonu ve AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’ü TBMM’de ziyaret etti.

Ziyarette Milletvekili Öztürk, 8 Şubat 2022 tarihinde meydana gelen yangında büyük hasar gören Keşap Turizm Fakültesi binasının onarımıyla ilgili kaynak müjdesi verdi.

Milletvekili Cemal Öztürk, fakültenin eski haline kavuşa bilmesi için Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’ndan 10 milyon lira, 6.5 milyon lirada Giresun Üniversitesi’nin likit bütçesinden olmak üzere 16.5 milyon lira kaynak aktarıldığını açıkladı. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ise Keşap Turizm Fakültesi binası onarım işi için aktarılan 16.5 milyon lira için Milletvekili Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk ve Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’a teşekkür ederek, onarım işine en kısa zamanda başlanarak, tamamlanacağını ifade etti.

BAKAN YARDIMCISINA ZİYARET

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür Keşap için Ankara temaslarını çerçevesinde Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı da ziyaret etti.

Emür, “Gençlik Merkezi ve Spor Kompleksimize ek ödenek çıkarılması ve ilçemize Yeni KYK Öğrenci Yurdu yapılması ile ilgili istişarelerde bulunduk. Bakan yardımcımız ve sayın vekilimize ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz’’ dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık