Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

HAVUZ SİSTEMİ TRAFİK AÇISINDAN ÖNEMLİ…

2 ay önce
69 kez görüntülendi

HAVUZ SİSTEMİ TRAFİK AÇISINDAN ÖNEMLİ…
Reklam

Giresun Belediyesinin şehir içi dolmuşlarında uygulamayı planladığı havuz sistemine İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay’dan da destek geldi İl Emniyet Müdürü Kızılay; “Gerçekleştirilen çalışmalarla hiçbir yapısal değişiklik olmadan trafik hızı yüzde 30 artırıldı. Belediyenin uygulamayı planladığı havuz sistemi ile şehir trafiği daha da rahatlayacak”

Giresun Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, Polis Haftası dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi. İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda gazetecileri ağırlayan Kızılay, basın mensuplarına yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Müdür Kızılay, samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ayrıca gazetecilerin görüş ve önerilerini dinledi.

TRAFİK HIZI YÜZDE 30 ARTIRILDI

Giresun’un huzur ve güvenlik anlamında üst seviyelerde olduğuna dikkati çeken Kızılay, gazetecilerden daha çok trafik sorunu ile ilgili gelen sorulara; “Hiçbir yapısal değişiklik olmadan trafik hızı yüzde 30 artırıldı. Belediyenin uygulamayı planladığı havuz sistemi ile şehir trafiği daha da rahatlayacak, sizler de göreceksiniz” cevabını verdi.

1 SAAT İÇERİSİNDE YAKALANDI

Türkiye’yi yasa boğan Sıla Şentürk cinayeti hakkında da konuşan Kızılay, cinayet zanlısının 1 saat içerisinde yakalanarak rekor sayılabilecek sürede adalete teslim edildiğini kaydetti. Kızılay, emniyet teşkilatı olarak son derece koordine bir şekilde Giresun halkının huzur ve güvenliği için gece gündüz çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık