Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

BAŞKAN UZUNALİOĞLU İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ SÜRDÜRÜYORUZ….

2 ay önce
111 kez görüntülendi

BAŞKAN UZUNALİOĞLU İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ SÜRDÜRÜYORUZ….
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Kayyum İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu, 45 gün içerisinde yapılması gereken il kongresini mayıs ayı sonu veya haziran ayının ilk haftasında yapmayı planladıklarını kaydetti. Uzunalioğlu parti il binasında düzenlediği basın toplantısında süreç hakkında bilgi vererek, kayyum yönetimi olarak kimsenin değil, partinin adamı olduklarını söyledi. Uzunalioğlu, Giresun’da CHP’yi parti içerisindeki iç çekişmeleri bir tarafa bırakarak, birlik ve beraberlik içerisinde olağanüstü genel kurula taşıyacaklarını ifade etti.

CHP İl Başkanı Uzunalioğlu, “Kol kola gireceğiz ve 45 gün içinde CHP’nin yeni İl Yönetimini belirleyeceğiz. Eskiye sünger çektik ve beyaz sayfa açtık. Bu süreçten en kısa zamanda çıkarak, iktidar yürüyüşümüzü sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

CHP İl Başkanlığı seçim sürecinin demokratik bir yarış olacağını ve herkesin aday olabileceğini ifade eden Uzunalioğlu, “45 gün içinde yapılacak kongrede isteyen herkes aday olabilir. Biz kimsenin önünü kesmeye gelmedik. Fikri Bilge’nin de aday olmasının önünde hiçbir engel yok. Aday olmak isterse yarışa katılabilir” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık