Reklam
DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

ÇAKIRMELİKOĞLU VE KARADAN TEPKİ..

1 ay önce
65 kez görüntülendi

ÇAKIRMELİKOĞLU VE KARADAN TEPKİ..
Reklam

Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Devler Su İşleri Genel Müdür Vekili Giresunlu bürokrat Kaya Yıldız bu görevden alındı. DSİ Genel Müdürlüğü görevi süresince başarı işlere imza atan ve adından söz ettiren Yıldız, twitter hesabından iki yıldır büyük bir özveri ile yürüttüğü görevinin 6 Mayıs 2022 tarihi itibariyle sona erdiğini açıkladı.

Yıldız, “Görev sürem boyunca şahsıma ve kurumuma verilen destek ve katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, selam sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

ÇAKIRMELİKOĞLU VE KARA’DAN TEPKİ

DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız’ın görevinden alınmasına Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ali Kara tepki gösterdi. Giresun TSO Başkanı Çakırmelikoğlu, “Devlet Su İşleri Genel Müdürü Hemşehrimiz Kaya Yıldız’a ülkemiz ve bölgemize sağladığı üstün katkıları vesilesiyle teşekkür eder, ilimizin yetiştirdiği ender bürokratlardan biri olmasından dolayı şahsına sonsuz şükranlarımızı sunarız. Terfi beklerken Giresun’un yetiştirdiği bir bürokratın tasfiyesini ise üzüntü ile karşılıyoruz” açıklamasında bulundu.  GESOB Başkanı Kara ise, Ankara’daki Giresunlu bürokratların tek tek görevden alındığına dikkat çekerek, “Giresun’a bürokratsız nasıl yatırım gelecek” diye sordu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık