Reklam
DOLAR: 18.0 TL
EURO: 18.3 TL

32 MİLYONLUK PROJE….

2 hafta önce
38 kez görüntülendi

32 MİLYONLUK PROJE….
Reklam

DOKA ve DOKAP Projelerinin Toplu Açılış ve imza töreni yapıldı.Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde faaliyetlerini yürüten DOKA (Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı) ve DOKAP (Doğu Karadeniz Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı destekleri ile Giresun’da hayata geçirilen projelerin toplu açılış ve imza töreni gerçekleştirildi.

Programda; toplam bütçesi güncel fiyatlarla 29 Milyon TL olan 20 projenin açılış töreni ile 2022 yılında Giresun’da uygulanacak olan ve toplam bütçesi 32 Milyon TL olan 6 projenin imza töreni gerçekleştirildi.

Toplu açılış ve imza töreni; Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

Ardından, DOKA ve DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından Giresun ilinde desteklenen 20 adet projenin içerik ve faaliyetlerinin yer aldığı tanıtım ve sinevizyon gösterisi izlendi.

Protokol konuşmalarının ardından imza törenine geçildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız himayelerinde faaliyetlerini yürüten DOKA tarafından desteklenen ve Giresun İl Özel İdaresi tarafından yürütülecek olan “Çavuşlu Karavan Park Projesi ile Giresun Belediyesi tarafından yürütülecek olan “Giresun Belediyesi Sosyal Market Projesi” ile DOKAP tarafından Yeşilyol Projesi kapsamında desteklenen ve Giresun İl Özel İdaresi tarafından yürütülecek olan projelerin imza töreni yapıldı.

Toplam bütçesi 32 milyon TL olan 6 projenin ilgili kurumlar arasındaki protokol imzaları; DOKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman,  DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Hakan Gültekin, Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Karaca ve Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu tarafından, Vali Enver Ünlü’nün eşliğinde atıldı.

Ardından, toplam bütçesi güncel fiyatlarla 29 Milyon TL olan 20 projenin açılış seremonisine geçildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde faaliyetlerini yürüten DOKA ve DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı destekleri ile Giresun’da hayata geçirilen projelerin resmi açılışı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’ın teşrifleri ile açılış kurdelesi kesilerek gerçekleştirildi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık