Reklam
DOLAR: 18.0 TL
EURO: 18.3 TL

ARED SEMİNER DÜZENLEDİ…

2 hafta önce
45 kez görüntülendi

ARED SEMİNER DÜZENLEDİ…
Reklam

Merkezi İstanbul’da bulunan Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği (ARED) Giresun Ticaret ve Sanayi Odası salonunda  ‘Sektörel Eğitim Semineri’ düzenledi.Seminerin açılış konuşmasını yapan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Şükrü Ataün, açık hava reklamcılığının önemli ve vazgeçilmez bir sektör olduğunu belirterek, böyle güzel ve önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Toplantıda bir konuşma yapan ARED Başkanı Şahin Acar,  kendilerini konuk eden ve yakın ilgi gösteren TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na, Başkan Yardımcısı Ataün’e ve yöneticilere teşekkür etti. Acar, ARED olarak ilk toplantı ve seminerlerine 2007 yılında başladıklarını ve Giresun’ la birlikte de 66’ıncı semineri gerçekleştirdiklerini belirterek,  bugüne kadar 1891 firmadan 2912 meslektaşlarına katılım belgesi verdiklerini ifade etti. Başkan Şahin Acar, ARED olarak bugün 259 üye, 34 il temsilcisi, KKTC ve İngiltere’deki temsilcileriyle birlikte siz değerli meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm üretebilmek ve yanınızda olmak adına yoğun gayret gösteriyoruz.” diyerek meslektaşlarına teşekkür etti.

Seminerde söz alan ARED Giresun İl Temsilcisi Marco Medya sahibi Yunus Türk de yaptığı konuşmada, “Bugün burada ARED Başkanımız Sayın Şahin Acar,  yöneticilerimiz ve meslektaşlarımızla bir arada olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Seminerimizde,  duayenlerimiz olarak sizlerin mesleki bilgilerinden yararlanacak olmamız bizim için çok önem taşıyor. Şimdiden hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Seminerde son olarak söz alan ARED önceki dönem Başkanı hemşehrimiz Ahmet Özdemirel de, “Öncelikle 3 yıl başkanlığını yaptığım, 3 yıl da yönetim kurulunda bulunduğum ARED’ in bir mensubu olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek isterim. ARED  şeyden önce  birliğimizin, beraberliğimizin ve ortak noktasıdır. Seminerimiz hepimize hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından yeni üyeler Yunus Türk, Faruk Hancı ve Gökhan Kınataş’ a ARED rozetleri takıldı. ARED ustalara saygı töreninde ise Ahmet Çavuşoğlu, İsmet Küçükbayrak, Mehmet Özkaya, Mümtaz Hakyemez ve Yücel Erdoğan’ a onur plaketi takdim edildi.

Ardından, Gama Reklam’ın sahibi Mehmet Özbakır ve Zenit Led’ in sahibi Halil İbrahim Şirin, reklam firması yetkililerini bilgilendirme konuşmaları yaptılar. Seminer, teşekkür ve katılım belgesi töreni ile sona erdi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık