Giresun Haber Postası

KİM BU VALİ ?

KİM BU VALİ  ?
15 Ocak 2023 - 15:23

Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, “Şehrin başı vali. Vali bir şey yapacak ki, bizde peşinden koşalım” dedi. Yücel, “Giresun’a neler yapabilirizi konuşmak için isim vermeden bir vali ile gerçekleştirdikleri toplantıda o valinin “BİZE AKIL DEĞİL PARA LAZIM” dediğini hatırlatarak, “EY VALİ SANA PARA DEĞİL, AKIL LAZIM. SENİN GİBİ AKILSIZ ADAMLARI BU NOKTALARA GETİRENLERE Mİ YANAYIM” ifadelerini kullandı.

Yücel, sivil toplum kuruluşları tarafından şahsına verilen ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Şehrin başı vali. Vali bir şey yapacak ki, bizde peşinden koşalım” dedi.

“GİRESUN ADASI GİRESUN’U BAKAR

Giresun adasının önemine dikkat çeken Yücel, “Şu adaya içim yanıyor. Bu ada Giresun’u bakar. Giresun’a sanayi, büyük tesisler gelecek diye beklemeyin, gelmez. Gelirse Giresun’umuz kaybolur. Giresun’da Allah’ın verdiği bir doğa var. Sen bu doğadan, güzellikten nasiplenemiyorsan Allah bize ekmekte vermez. Ben adaya ilk kez geçen sene gittim. Niye gittim aykırı bir iş yapayım diye. Ben adada 30 tane profesörle konferans yaptım. Vali bana, ‘orada nasıl konferans olur. Işık yok, ses yok’ dedi. Işık ve sesin gitmediği yer var mı? Işığı da, sesi de götürdük. Burası turizm kazandırılsın, burası iyi pazarlansın buraya gelen turist sayısı çok artar” diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN