Giresun Haber Postası

YILMAZ GİRESUN TÜRKİYE VİZYONU YÜZYILINA HAZIR…

YILMAZ GİRESUN TÜRKİYE VİZYONU YÜZYILINA HAZIR…
19 Nisan 2023 - 18:35

AK Parti İl Başkanı Yılmaz, “Giresunlu vatandaşlarımız sağduyularıyla yine Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini gösterip Türkiye Yüzyılının vizyonunun sürdürülmesinde katkı sağlayacaklardır” dedi.AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Cumhur İttifakı İl Başkanlarıyla esnaf ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

AK Parti İl Teşkilatı olarak da tam kadro şehrin her noktasında sahada olduklarını kaydeden Yılmaz, “Gerçekten halkımızın tek umudunun Cumhur İttifakı olduğunu çok net görüyoruz. Şehrimiz genelinde esnaf ve vatandaşlarımızla buluşuyor, onlara hem Türkiye Yüzyılını anlatıyor hem de Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletiyoruz. Cumhur ittifakı ortaklarımızla vatandaşlarımızın derdiyle dertleniyor, sevinçleriyle seviniyoruz. Çalışmalarımızı bundan sonra da artarak devamını muhakkak göreceksiniz. Her gün yeni bir yerde olacağız” dedi.

İl Başkanı Yılmaz, Giresun’un 14 Mayıs seçimlerinde yine tercihini istikrardan ve hizmet sevdalılarından yana kullanacağını belirterek, “Seçimlere artık kısa bir zaman kaldı. İnanıyorum ki Giresunlu vatandaşlarımız sağduyularıyla yine Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini gösterip Türkiye Yüzyılının vizyonunun sürdürülmesinde katkı sağlayacaklardır. Ülkemizin istikrarlı büyümesi için 14 Mayıs eşiğini de kayıpsız geçmemiz gerekiyor. Gördüğümüz ilgi ve teveccühün Giresun’un yeni bir tarih yazmaya hazır olduğunu gösteriyor” diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN