Giresun Haber Postası

YAVUZKAN HAZEL GIDA İLK 500 DE…

YAVUZKAN HAZEL GIDA İLK 500 DE…
03 Temmuz 2024 - 18:50

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu açıklandı.İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşları listesi açıklandı. Bu prestijli listede Giresun’dan iki firma yer aldı.

YAVUZKAN HAZEL GIDA 326. SIRADA

Giresun’un gururu olan Yavuzkan Hazel Gıda San. Tic. Ltd. Şti., listeye 326’ncı sıradan girdi. Bu başarı, firmanın sektördeki güçlü konumunu ve istikrarlı büyümesini bir kez daha kanıtladı.

YAVUZ GIDA 500. SIRADA

Yine Giresun’dan bir başka başarı öyküsü de Yavuz Gıda San. Tic. A.Ş. oldu. Firma, İSO’nun ilk 500 listesine 500’üncü sıradan girdi ve Giresun’un sanayi gücünü gözler önüne serdi.

GTSO BAŞKANI’NDAN KUTLAMA

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Giresun sanayisinin gurur kaynağı olan firmalarımızı şahsım ve bağlı bulunduğum Giresun Ticaret ve Sanayi Odası adına kutlar, başarılarının devamını dilerim.” ifadelerini kullanarak, bu önemli başarıyı kutladı.

Giresun’un sanayi firmalarının elde ettiği bu başarılar, ilin ekonomik potansiyelini ve sanayi sektöründeki rekabet gücünü bir kez daha ortaya koyuyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN