Giresun Haber Postası

CİVELEKOĞLU HAYATINIZ YALAN İFTİRA…

CİVELEKOĞLU HAYATINIZ YALAN İFTİRA…
26 Eylül 2023 - 18:16

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Ekrem Faruk Civelekoğlu, “Çamur at izi kalsın” anlayışı içerisinde, “Belediye personel maaşını ödemiyor” yalanı ve iftirasıyla siyasi rant peşinde koşan muhalefet temsilcilerine çok sert bir cevap verdi.Belediyede personel maaşı ödenmemesi gibi bir durumun kesinlikle söz konusu olmadığına dikkat çeken Civelekoğlu, “Ak Parti döneminde belediye personellerinin maaşları her ayın 15’inde düzenli olarak ödendi. Ortaya atılan iddialar tamamen yalan ve iftiradan ibarettir” diyerek, bu yalanları ve iftiraları dile getirenleri siyasi mevtaya benzetti.

Başkan Civelekoğlu, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, şu ifadeleri kullandı;“Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu herkesin yakinen bildiği üzere 2019 yılında; Kurumsal yapısı çökmüş, ekonomik olarak enkaza dönüşmüş, borç içerisinde yüzen, bütün gayrimenkulleri satılmış ve personel maaşlarını dahi ödeyemez hale getirilmiş bir belediye devralmıştır.

Belediye Başkanımız göreve geldiği ilk andan itibaren kangren haline gelen bu sorunları ivedilikle çözmeye odaklanmış, özellikle de belediye personellerinin alın terlerinin ve emeklerinin karşılığının her ay düzenli olarak ödenmesini sağlamıştır.Sayın Başkanımızın çabaları sonucunda belediyemizin kurumsal yapısı ve ekonomik durumu kısa sürede istikrar kazanmış, personellerimizin hakları korunup garanti altına alınmış, aynı zamanda da şehrimizde birçok proje hayata geçirilmiştir.

Tüm bunlara rağmen son günlerde siyasi nezaketten, edep ve hayadan uzak, tamamen ‘Çamur at izi kalsın’ anlayışı içerisindeki bazı muhalefet partisi yetkililerinin yalan ve iftiralarla dolu ‘Belediye personel maaşını ödemiyor’ şeklindeki açıklamalarını ibretle ve hayretle takip ediyoruz.

Öncelikle Giresun Belediyemizin personel maaşları konusunda herhangi bir ödeme aksaklığı olmadığını, maaşların her ayın 15’inde düzenli olarak yatırıldığını bütün vatandaşlarımızın bilgisine sunuyoruz.

Durum böyle iken yalan ve iftiralarla halkımızı kandırmaya yönelik algı operasyonu peşinden koşan siyasi mevtaların takdirini de kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN